Zboží firmy Nike Zboží firmy Adidas Zboží firmy Umbro Zboží firmy Pumae Zboží firmy Reebok Zboží firmy Lonsdale Zboží firmy Everlast Značky, které nabízíme

Výrobci

PRÁVNÍ DOLOŽKA

  OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní údaje, které poskytnete společnosti AZ Outlet na tomto webu, jsou uloženy v souladu s platnými zákony České republiky, tj. se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů a to především s § 5 odst. 2 písm. b) a s § 5 odst. 6. Veškeré tyto údaje budou použity výhradně za účelem poskytnutí vámi vyžádaných služeb a nejsou za žádných okolností předávány žádné třetí straně. Všechna data jsou zabezpečena proti zneužití.


  COPYRIGHT

Veškerý obsah internetové prezentace společnosti AZ Outlet je chráněn autorským zákonem a je bezvýhradně jejím majetkem. Žádný z prvků nesmí být kopírován nebo jinak reprodukován bez výslovného souhlasu provozovatele. Jakékoliv kopírování, upravování nebo napodobování byť jen částí této prezentace, jakož i zpřístupnění jejího obsahu veřejnosti bez předchozího souhlasu provozovatele, je zakázáno.


  PROHLÁŠENÍ K OBSAHU

Provozovatelé webové prezentace http://www.azoutlet.cz nenesou žádnou zodpovědnost za jakékoliv škody, vzniklé následkem použití informací z dané prezentace, případně z odkazovaných internetových stránek. Současně nezaručují vhodnost zveřejněných informací pro jakékoliv účely.

Prezentované informace mohou být částečně přebírány od třetích stran, mohou tedy obsahovat věcné či technické nepřesnosti. Provozovatelé za ně nenesou žádnou odpovědnost.

Provozovatelé prezentace AZ Outlet si vyhrazují právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit produkty a služby popsané na svých stránkách. Současně prohlašují, že nenesou zodpovědnost za ušlý zisk, či zbytečně vynaložené náklady, pakliže by se poškozený opíral o informace získané z prezentace provozovatele.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Reklama